אודות

על החברה

חברת גלקון, מובילה עולמית בייצור מערכות ובקרי השקיה ממוחשבים ומערכות בקרה לשימוש בגינות ביתיות, בגינון מקצועי ומוניציפאלי ובחקלאות.

במהלך קרוב ל-40 שנות פעילותנו אנו מנהלים בגלקון מחקרים בשדה, במעבדות החברה ובמעבדות חיצוניות, חוקרים ביסודיות את גבולות היכולות הטכנולוגיות ולומדים כל העת לעומק את השוק ולכן יודעים לזהות מגמות עתידיות.

הודות למהימנות ולעמידות מוצרינו בכל תנאי מזג האוויר, זכינו להכרה עולמית.
אנו מוכרים היטב כספקים ראשיים של בקרי השקיה וניצבים כל העת בחזית הפיתוח והחדשנות בתחום.

מומחים למערכות השקיה
מגוון פתרונות רחב
חדשנות טכנולוגית

תחומי פעילות מרכזיים

גינון ביתי

גלקון מציעה מגוון רחב של בקרי השקיה מופעלי חשמל או סוללות, פשוטים להפעלה וקלים להתקנה בעזרתם יכול גם הגנן החובב לטפח גינה יפה ופורחת ליד ביתו.

גינון ציבורי

גלקון מציעה מגוון רחב של בקרי AC (מופעלי חשמל) ו-DC (מופעלי סוללות וטעינה סולארית) ייחודיים. בקרים אלה כוללים בקרי השקיה אלחוטיים מבוססי תקשורת, סלולר ובקרים חכמים מבוססי ענן ואינטרנט המיועדים לשימוש מקצועי. מערכת ה-Galcon Smart Irrigation) GSI) היא מערכת מרכזית מבוססת אינטרנט לגינון הציבורי, המנהלת גם את ההשקיה וגם את תקציב המים. מוצרי גלקון ידועים בעולם בזכות פשטותם, יעילותם, ואמינותם.

חקלאות שטח פתוח

מוצרי החקלאות של גלקון מתאימים למגוון רחב של יישומים, מהפשוט ועד המורכב ביותר, מתכנות מקומי ליכולות מבוססות ענן. הבקרים שלנו מספקים ניהול השקיה נרחב לשטח פתוח, כולל יחידות קצה אלחוטיות ובקרת דישון מתקדמת. מכונות הזרקת הדשן של גלקון מסוגלות לנהל עד 7 סוגי דשן וחומצה שונים על מנת להשיג רמות EC/pH מדויקות.

חממות

מערכות בקרת השקיה ואקלים מהמובילות בעולם הנותנות מענה לכל דרישה באמצעות סל מוצרים רחב בתחום ההשקיה, הדישון ובקרת אקלים. שליטה על תנאי האקלים בחממה בעזרת תוכנה חזקה ומתקדמת של בקר הגלילאו, וניהול השקיה ודישון בחממה עם מכונות הדישון הייעודיות של גלקון. כל מוצרי גלקון לחקלאות מלווים בתקנים בינלאומיים CE ו-FCC.