בקרת השקיה מדויקת דרך הענן – החיבור הסלולרי של הבקר לענן מאפשר שליטה מלאה על הבקר מכל מכשיר, בין אם זה מחשב, טבלט או טלפון חכם.
בקרת השקיה מתקדמת – המערכת מפעילה כ- 120 מגופים מופעלים ע"י 100 תוכניות השקיה, כאשר כל תכנית מפעילה עד 4 מגופים או 4 קבוצות מגופים – מקסימום 40 מגופים ביחד. ניתן להשקות דרך 2 קוים שונים (כולל דישון על כל קו)
מערכת חיישנים חכמה SENTEK – הבקר מתחבר דרך הענן למערכת החיישנים המתקדמת SENTEK המאפשרת השקיה מדויקת וחסכון משמעותי במים.
בקרת דישון – עד 50 תכניות דישון לפי דישון יחסי לקבלת EC/pH נדרש
בקרת ערפול – בקרת זמן ערפול, זמן הפעלה לפי תנאי טמפ' ולחות, הפעלה על פי תנאים לוגיים, ניטור נקז ושטיפת מסננים
מערכת דישון – מערכת דישון מסוג מיקסר בגדלים שונים, לדיוק מרבי של פתרונות הדישון. המערכת מספקת גם את לחץ ההשקיה הנדרש ואת התערובת המוכנה לשטח המערכת מכינה את מינוני הדישון במיכל ערבול בדיוק רב לפני חלוקה לתאי הגידול, תוך התאמה לספיקות ומינונים נדרשים
דגן – מאפשר תיקון אוטומטי של תוכניות דישון וכן של כמויות מים, כולל הפעלת שטיפה בערכי נקז קיצוניים
בקרת תאורה – הבקר שולט על מערכת התאורה בבית הגידול, ומספק לצמח משטרי תאורה אופטימליים ומשתנים בהתאם לתנאי הסביבה ושלבי הגידול.
שליטה על תאורה אנאלוגית

בקרת אקלים מקיפה

ניהול דיפרנציאלי של 4 תאי אקלים בבקר אחד, בנוסף לבקרת השקיה ודישון GALILEO CLOUD מבצע בקרת אקלים מלאה ומדויקת על אזורים שונים בבית הגידול, ומספק מענה מלא לצרכי הסביבה לצמח. הבקר מתחבר לכל רכיבי האקלים בבית הגידול ולמגוון רגשים בתוך ומחוץ למבנה לשליטה מדויקת על התנאים הנדרשים ע"י המגדל.